smallebanner-stadhuis.jpg
Log in op Mijn VVD

Duco Mülder

Commissielid

Portefeuille: 

  • Vrije Tijd en Sport

Ik ben gedreven en enthousiast om de Zoetermeerse politiek te verbazen. De jongeren zijn de toekomst en als jongste fractielid van de VVD wil ik bouwen aan die toekomst. Die toekomst is belangrijk voor jong én oud.

Waarom VVD?

De VVD is de liberale partij van Nederland; een stem op de VVD is dus een stem op vrijheid. Zo moeten ondernemers de vrijheid krijgen om te ondernemen, burgers de vrijheid om veilig op straat te kunnen lopen en jongeren de vrijheid om uit te gaan. In Zoetermeer is de VVD al heel hard bezig geweest om dit te realiseren.

Naast de politiek:

Ik ben student aan de Erasmus Universiteit Rotterdam. Hier zit ik in het tweede jaar van twee internationale bachelors: 'Econometrics & Operations Research' en 'Economics & Business Economics'.

Neem graag contact met mij op via de social media buttons hieronder of stuur me een e-mail!

   Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Voor slechts € 25,-
één jaar lang lid zijn
van de VVD?

Word lid

VVD Zoetermeer financieel ondersteunen?

Doneer nu