Geen afbeeldingen
Log in op Mijn VVD

Baudet: géén samenwerking met de LHN

Bericht van onze lijsttrekker Marc Rosier:

Een paar weken geleden kondigde de collega's van de Lijst Hilbrand Nawijn aan dat zij de samenwerking aan zouden gaan met Forum voor Democratie (FvD), de landelijke partij van Thierry Baudet. Een partij in de Tweede Kamer die - als je het mij vraagt - hoge ogen gooit door vanalles te roepen wat onhaalbaar is en vooral tot gedoe en discussie leidt. Maar mede daarom wel veel aandacht krijgt.

Afgelopen weken bleef het verdacht stil rond die samenwerking. Lekker belangrijk kan je denken. Maar ik was benieuwd. Gewoon benieuwd. Zou Baudet wat zien in samenwerking? Kreeg de LHN die samenwerking voor elkaar of niet?

Dus wat doe je dan? Nou gewoon: het aan FvD vragen!
Mijn vraag letterlijk: "Gaat FvD samenwerken of een alliantie aan met de LHN?"

Het antwoord zat binnen 11 minuten(!) in mijn mailbox:
NEE. Naast Leefbaar Rotterdam zal FvD geen alliantie sluiten of een specifieke partij steunen.

Geen samenwerking met de LHN Zoetermeer dus. Geen lijntje tussen de LHN en FvD. Helder. Mijn nieuwsgierigheid is weg. Ik ben tevreden. Maar of de LHN dat ook is....