Geen afbeeldingen
Log in op Mijn VVD

Patrick van Domburg is burgemeester IJsselstein

Bijzonder fijn voor IJsselstein, hartzeer voor Zoetermeer: de populaire oud-wethouder namens de VVD in Zoetermeer, Patrick van Domburg, is vanmiddag geïnstalleerd als burgemeester van de prachtige stad IJsselstein (Utrecht).

Tijdens een buitengewone raadsvergadering van de Gemeenteraad van IJsselstein werd Patrick van Domburg geïnstalleerd door de Commissaris van de Koning Van Beek, waarna hij lovend werd toegesproken door onder meer de locoburgemeester van IJsselstein mevr. Van Beukering-Huijbregts en de burgemeester van Zoetermeer dhr. Aptroot. Namens onze stad bood burgemeester Aptroot de nieuwe burgemeester Van Domburg een prachtig cadeau aan: een schitterende luchtfoto van Zoetermeer.

De VVD Zoetermeer wenst Patrick een geweldige, succesvolle, interessante en uitdagende tijd toe in IJsselstein, maar natuurlijk blijft hij altijd welkom, zowel in Zoetermeer als bij de VVD Zoetermeer. Patrick, het ga je goed!