Log in op Mijn VVD

Robin Fries

Bestuurslid

Portefeuille: Opleidingen en talentmanagement

Wie ben ik?

Geboren in Den Haag en opgegroeid in Zoetermeer, heb ik gewoond in de wijken Driemanspolder, Stadscentrum, Seghweart én woon ik nu met het gezin in de wijk Oosterheem. Ik voel me dan ook ‘op en top’ Zoetermeerder.

Ik heb eerder een aantal jaren verschillende bestuursfuncties vervuld in het Zoetermeerse afdelingsbestuur. Van 2005 tot 2014 ben ik gemeenteraadslid geweest namens de VVD en heb een bijdrage mogen leveren voor de portefeuilles Veiligheid, Milieu , Wonen en Ruimtelijke Ordening, welke o.a. hebben geleid tot cameratoezicht op vandalisme gevoelige plaatsen,  het ombouwen van een kantoorgebouw naar jongerenwoningen en het verruimen van de openingstijden van het zelfbrengdepot.  

In het dagelijks leven werk ik als manager bij AkzoNobel op de marketingafdeling waar ons team zich bezig houdt met het design én het voldoen aan de etiketteringsregelgeving voor de producten die AkzoNobel wereldwijd produceert en verkoopt.

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Voor slechts € 25,-
één jaar lang lid zijn
van de VVD?

Word lid

VVD Zoetermeer financieel ondersteunen?

Doneer nu