Log in op Mijn VVD

Bharti Girjasing

Secretaris

Wie ben ik?

Ik ben Bharti Girjasing, geboren in Rotterdam, opgegroeid in Capelle a/d IJssel en Paramaribo. Sinds 2017 woon ik samen met mijn verloofde in het waterrijke Noordhove.

Momenteel werk ik als consultant bestuur & organisatie bij AT Osborne. Hiervoor werkte ik als adviseur internationale zaken en EU public affairs bij de gemeente Utrecht. Het politiek-bestuurlijk speelveld is mij daarom bekend en dé omgeving waar ik graag in opereer.
Naast mijn fulltime baan, besteed ik tijd aan mijn webwinkel Nour Couture, stichting JIYA en doe promotie onderzoek naar democratische beginselen. Aan dit rijtje voeg ik uiteraard het bestuurswerk voor de VVD Zoetermeer toe.
Aan deze activiteiten ging een studieperiode vooraf: Technische Bestuurskunde in Delft en Bestuurskunde in Rotterdam.

Waarom VVD?
Tijdens mijn studie trok ik de conclusie dat ik liberaal ben en daar wat mee wilde doen. Als actief lid van de VVD wil ik vanuit liberale beginselen handelen, kennis uitwisselen, mezelf en anderen verrijken en maatschappelijke waarde toevoegen. De rol van secretaris bij de VVD Zoetermeer biedt daar de ideale gelegenheid voor.

 

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Voor slechts € 25,-
één jaar lang lid zijn
van de VVD?

Word lid

VVD Zoetermeer financieel ondersteunen?

Doneer nu