Log in op Mijn VVD

Mark Baggerman

Secretaris

Wie ben ik?

Ik ben een geboren en getogen Zoetermeerder die zijn stad als wereldstad ziet. Zoetermeer is een heerlijke plek om te wonen en door haar prachtige combinatie van stad en natuur, dit moet zo blijven. Ik sta voor een sociaalliberaal Zoetermeer waarin iedereen veilig, zorgeloos en prettig kan wonen. 

Als politicoloog ben ik bekend met alle facetten van het liberalisme en werk ik proactief om deze te behartigen. Daarnaast heb ik als sociaalliberaal een progressieve visie op de rechten van het individu en ben ik voor een gezonde lokale economie waarin betaalbaarheid, duurzaamheid en betrouwbaarheid centraal staan. Als gemeente moeten wij genoeg ruimte bieden voor individuele zelfontplooiing, maar ook verschillende sociale groepen in onze maatschappij een warm hart toedragen.

 

Contact 

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.