Log in op Mijn VVD

Mark Baggerman

Secretaris

Wie ben ik?

Mijn naam is Mark en ik sta voor een leefbaar Zoetermeer waarin iedereen kans heeft op een mooie toekomst. Als geboren en getogen Zoetermeerder heb ik een sterke binding met de stad en weet ik wat er speelt onder de bewoners.

Voorheen heb ik een paar jaar gewerkt als persoonlijk begeleider in de gehandicaptenzorg, hier heb ik geleerd om integer en verantwoordelijk te zijn in mijn werk om zo het beste uit mijzelf maar ook uit anderen te halen. Daarnaast heb ik mijn studie politicologie aan de Vrije Universiteit Amsterdam afgemaakt, waardoor ik als kersverse politicoloog voor onze leden dienstbaar zal zijn. Als jonge secretaris ga ik met deze visie voor u aan de slag om de partij actief, bewust en transparant te houden!

Contact 

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Voor slechts € 25,-
één jaar lang lid zijn
van de VVD?

Word lid

VVD Zoetermeer financieel ondersteunen?

Doneer nu