Log in op Mijn VVD

Daphne Lureman-van Der Zwet

Voorzitter

Mijn naam is Daphne, ik ben 46 jaar en woon sinds 2008 in Zoetermeer. Daarnaast ben ik lid van de Zoetermeerse hockeyclub (MHCZ) waar ik trimhockey en competitie speel. Na mijn studie Bestuurskunde aan de universiteit van Leiden en 7 jaar in het bedrijfsleven te hebben gewerkt, ben ik nu ruim 14 jaar rijksambtenaar.

Momenteel ben ik werkzaam bij het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties in Den Haag. Naast leidinggeven en adviseren verzorg ik ook opleidingen aan de Rijksacademie voor Financiën en Bedrijfsvoering. Al jaren volg ik met interesse de VVD Zoetermeer. Eerder heb ik een bestuursfunctie gehad (VVD Noordwijk) en ben ik 5,5 jaar gemeenteraadslid geweest (Gemeente Lisse). Nu mijn kinderen wat ouder worden, vind ik het leuk om weer lokaal actief te worden en een bestuursfunctie binnen de VVD te vervullen. Met een nieuwe collegeperiode en deels nieuwe fractie gaan we een nieuwe fase in. Ik kijk er naar uit om met jullie verder te bouwen aan een mooier, veilig Zoetermeer om in te leven, wonen, recreëren, ondernemen en werken!