Log in op Mijn VVD

Ingrid Jacobs

Algemeen bestuurslid

Wie ben ik?

Na een jaar van fractiemedewerkerschap ben ik tot de conclusie gekomen dat ik als fractiemedewerker niet op de juiste plek zit. Ik ben meer een verenigingsmens, mijn expertises zijn verbinding maken en organiseren.
Ik wil graag betrokken blijven bij de VVD en meewerken aan verbinden en mogelijk een grotere achterban creëren.

Waarom VVD? Omdat de vijf pijlers vrijheid, verantwoordelijkheid, verdraagzaamheid, sociale rechtvaardigheid en gelijkwaardigheid als een rode draad door mijn leven lopen.

Een van mijn sterkste competenties zijn mijn communicatieve vaardigheden, groot verantwoordelijkheidsgevoel voor mijn medemens en gestructureerd werken.

 

Contact 

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.