Log in op Mijn VVD

Vivianne van Yperen

Fractielid

Vivianne van Yperen (1992)

Met veel plezier woon ik met mijn vriend en hond vlak bij de Benthuizerplas. Ik wandel veel door de fijne Zoetermeerse parken en wijken, maar ik zie dat er nog veel beter kan. Het onderhoudsniveau van de stad kan omhoog, minder zwerfafval en overwoekerde struiken. 

Ik zou graag meer politieagenten op straat zien. Mensen moeten zich veilig voelen. Opgroeien, buitenspelen en naar school gaan moet voor ieder kind prettig en veilig kunnen. 

Ik wil dat minder jeugdigen in onze stad hulp nodig hebben en dat zorg die nodig is goed en snel wordt georganiseerd. In mijn werk houd ik mij bezig met fraudebestrijding in het sociaal domein. Ik wil dat iedereen meedoet in onze maatschappij en de taal beheerst. 

Dit is waar ik deze jaren voor ga omdat ik het als mijn taak zie om dit als sturend en initiërend raadslid te doen.

Woordvoerder op de portefeuilles:

  1. Jeugdzorg
  2. Werk en Inkomen
  3. Zoetermeers WerkBedrijf (ZWB)
  4. Participatie
  5. Integratie

Contact 

 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 Facebook
 Instagram
 Twitter

Voor slechts € 25,-
één jaar lang lid zijn
van de VVD?

Word lid

VVD Zoetermeer financieel ondersteunen?

Doneer nu