Log in op Mijn VVD

Lisette Sandifort - Meijer 

Fractievoorzitter

Mijn naam is Lisette Sandiifort - Meijer, 35 jaar, en ik ben getrouwd met Branko en mijn twee dochtertjes Olivia en Juliette in Meerzicht. Een veilig, groen en schoon Zoetermeer: ik zie dagelijks om mij heen hoe fijn het opgroeien is in onze stad. Maar het kan beter. Ik zie nog regelmatig plekken waar het onderhoud van Zoetermeer beter op peil moet worden gehouden. Dit maakt onze stad niet alleen schoner en fijner, maar ook veiliger. En binnen die veilige en groene stad, mag het wat mij betreft ook nog wel wat bruisender. Voor mij betekent dit, met aandacht voor de omgeving, meer mogelijkheden om je vrije tijd te besteden. Dus meer ruimte voor sport, evenementen en recreatie. Zo houden we Zoetermeer aantrekkelijk voor onze inwoners, van jong tot oud.  Op ons kun je bouwen!

Woordvoerder op de portefeuilles

Financiën

Onderwijs

Economie

Innovatie

DIF/DIP

Brandweer/rampenbestrijding

Externe betrekkingen

Communicatie

Metropoolregio

Zoetermeer 2040

Contact

 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 Facebook
 Instagram
 Twitter

Voor slechts € 25,-
één jaar lang lid zijn
van de VVD?

Word lid

VVD Zoetermeer financieel ondersteunen?

Doneer nu