Log in op Mijn VVD

Vivianne van Yperen

Fractielid

 Mijn naam is Vivianne, 30 jaar, samen met mijn vriend, onze dochter en hond wonen wij in Noordhove. Zoetermeer is een heerlijke groene stad om in te wonen, werken, wandelen en sporten maar het kan altijd beter, daar maak ik me graag hard voor. Sinds 2018 ben ik gemeenteraadslid voor de Zoetermeerse VVD. De afgelopen jaren heb ik mij ingezet voor de jeugd(zorg), veiligheid en een afvalbeleid dat werk voor alle inwoners. Bijvoorbeeld géén extra containers bij je huis als je dat niet wilt en wel gratis ophalen van grofvuil. Hier ga ik graag mee verder. Samen zorgen we voor veilige en schone wijken.  Daar geloof ik in!

Woordvoerder op de portefeuilles

Openbare orde / veiligheid

Handhaving

Armoedebeleid

Sociale zaken

Inkomen/participatie

Schuldhulpverlening

Arbeidsmarkt

Citymarketing

Evenementen

Vergunningen

Contact 

 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 Facebook
 Instagram
 Twitter