Log in op Mijn VVD

Rob Duiven 

Vice-Fractievoorzitter

Rob is getrouwd en vader van drie dochters. Hij is werkzaam bij het ministerie van Justitie en Veiligheid. Hij woont ruim 39 jaar in Zoetermeer, eerst in Buytenwegh, nu in Seghwaert. Hij heeft in die jaren in Zoetermeer veel zien veranderen en verbeteren, maar vindt dat er nog genoeg te doen is! Zoals het bouwen van meer woningen voor jongeren en ouderen zodat iedereen in Zoetermeer kan blijven wonen, het doortrekken van de RandstadRail naar Leiden, Delft en Rotterdam voor betere verbindingen met de regio en meer buurtpreventie, cameratoezicht en voldoende handhavers voor een veilige stad. Maar ook dient Zoetermeer bruisend te blijven met festivals, evenementen en optredens. 

Woordvoerder op de portefeuilles

Jeugd

WMO

Wijkgericht werken

Kunst & Cultuur

Asiel/vluchtelingen

Recreatie

Dienstverlening / ICT

Samenspraak (dienstverlening/wijkgericht werken)

Facilitaire zaken

P&O

Archief

Contact

 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 Facebook
 Instagram
 Twitter

Voor slechts € 25,-
één jaar lang lid zijn
van de VVD?

Word lid

VVD Zoetermeer financieel ondersteunen?

Doneer nu