Log in op Mijn VVD

VVD en D66 voor waterpret bij de Noord-Aa

D66-raadslid Chantal Kouwenberg: “Zoetermeer is een echte gezinsstad waar leisure, bruis en speelplezier een grote rol spelen. De strandzone is de afgelopen tijd enorm opgeknapt, met onder andere een speelgelegenheid op het zand. Wij denken dat het erg leuk is om niet alleen op het land, maar ook  in het water een speelvoorziening  te hebben.”

In Leidschendam is dit jaar voor de tweede keer een aquapretpark in Vlietlanden geopend. “Een groot succes”, aldus VVD-fractievoorzitter Jan Iedema. “Zoiets zie ik voor de Noord-Aa ook wel zitten. Wat ons betreft gaat het college hiermee aan de slag zodat de Noord-Aa een nog leukere en veelzijdige plek wordt. En dan maar hopen op zomerweer!”

De fracties dienen een motie in bij het Voorjaarsdebat dat op 20 en 27 juni plaatsvindt. De gemeenteraad zal daarover op maandag 27 juni stemmen.

Alvast voorpret? Kijk op

www.aquapretpark.nl