Log in op Mijn VVD

Discussieavond wonen 29 maart

Hoe ziet de toekomst van wonen in onze stad eruit? 

Discussieer mee tijdens een inspirerend programma over wonen in Zoetermeer en geef uw mening over de woon- en bouwvisie van de gemeente voor nu en in de toekomst. Praat mee over wat er voor de stad en per wijk moet veranderen en wat er niet verloren mag gaan.

Iedereen is bij dit evenement welkom! Dus ook als je geen lid bent van de VVD. Toegang is gratis.

De avond is ook dé gelegenheid om de aanwezige VVD-raadsleden input te geven! 

Programma:
19:00 inloop
19:30 opening door dagvoorzitter
19:40 inleiding door Prof. Dr. Peter Boelhouwer
20:15 Lagerhuisdebat 
21:00 pauze
21:15 interactieve sessie
21:45 plenaire terugkoppeling
21:55 afsluiting
22:00 borrel

Meld je aan via het facebook event of stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Aanmelden is niet verplicht, maar wordt gewaardeerd.