Log in op Mijn VVD

Kandidatenlijst vastgesteld door de leden

Tijdens de algemene ledenvergadering van de VVD Zoetermeer van 10 oktober is de kandidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezingen 2018 vastgesteld. 

Marc Rosier was al in mei j.l. aangewezen als lijsttrekker en staat dus op de eerste plaats. 

Drie huidige raadsleden hebben zich opnieuw kandidaat gesteld: fractievoorzitter Jan Iedema staat op de tweede plaats en Robbert Morée en Jan Willem Schotel staan respectievelijk op plaats vijf en zes.

Er zijn ook veel nieuwe kandidaten op de lijst te vinden. Met stip op drie staat de jonge Vivianne van Yperen. Op plek vier staat Rob Duiven terwijl Raymund Zinck (nummer 7), Thera Hoekstra (8), Jeffrey van Gils (9) en Sabin Jahan (10) de top tien complementeren.

Marc Rosier is als lijsttrekker erg tevreden met de lijst: ‘Het is een lijst met een goede mix van ervaren en nieuwe kandidaten, jong en oud en met verschillende achtergronden en kennis. Deze mensen zullen voor andere Zoetermeerders heel veel doen. Iedereen staat klaar om de handen uit de mouwen te steken.’

Lijstduwer is de vice-voorzitter van de huidige VVD-fractie, Lisette Meijer: ‘Ik zal mij met alle andere kandidaten inzetten om de gemeenteraadsverkiezingen 2018 tot een succes voor de VVD te maken. We gaan morgen meteen aan de slag.’

Het verkiezingsprogramma van de VVD-Zoetermeer is al op 12 september j.l. vastgesteld. 

Kandidatenlijst VVD Zoetermeer:

 1. Marc Rosier
 2. Jan Iedema
 3. Vivianne van Yperen
 4. Rob Duiven
 5. Robbert Morée
 6. Jan Willem Schotel
 7. Raymund Zinck
 8. Thera Hoekstra
 9. Jeffrey van Gils
 10. Sabin Jahan
 11. Harm Meijer
 12. Machiel Peltenburg
 13. Johan Lapidaire
 14. Karol Henke
 15. René Staakman
 16. Lia van den Bout-Zhang
 17. Marc van der Ham
 18. Paul van As
 19. Hermen van Dalen
 20. Frank Maste
 21. Sander de Koster
 22. Cian Scannell
 23. Jelle Blok
 24. Freek van Makkelenberg
 25. Jos Boontjes-Witkamp
 26. Lisette Meijer
De VVD-kandidaten.
De VVD-kandidaten.