Log in op Mijn VVD

Geen windmolens in stedelijk Zoetermeer  

De lokale VVD Zoetermeer is helder qua windmolens: geen windmolens in stedelijk Zoetermeer. “Er wordt alleen aan de plaatsing of instandhouding meegewerkt als de molens geen overlast veroorzaken in de omgeving. In stedelijk Zoetermeer is er dus geen ruimte voor windturbines wat ons betreft.” aldus VVD-lijsttrekker Marc Rosier.

Dus wat de VVD betreft geen windmolen in de buurt van woningen in het Balij of het Westerpark, geen windmolen bij de noordelijke plassen zoals het Noord-Aa en de Noordhovense plas waar allemaal woningen in de buurt liggen. Datzelfde geldt voor de rand van Oosterheem. Dan heeft de halve wijk er last van. Dit zijn maar enkele voorbeelden.

“Voor de VVD is dit een logisch standpunt. Maar er zijn meerdere andere partijen die dat anders zien. Bijvoorbeeld ook partijen als PvdA en D66 vinden dat er in stedelijk Zoetermeer wel ruimte moet zijn voor windturbines. De VVD vind dat dus niet. Zet ze maar op zee.” aldus Rosier.