Log in op Mijn VVD

VVD Zoetermeer ondertekent Handvest voor Compassie

Op zaterdag 22 september 2018 heeft VVD-fractievoorzitter Rob Duiven namens de VVD Zoetermeer het Handvest voor Compassie ondertekend. Het internationale, niet-religieuze handvest Chapter for Compassion werd 9 jaar geleden in 32 landen gelanceerd op initiatief van de Britse theoloog Karen Armstrong.

In juni besloot de gemeenteraad dat ook Zoetermeer het handvest ondertekent. Dat gebeurde op 21 september door burgemeester Aptroot in de Nicolaaskerk.

De VVD Zoetermeer heeft het besluit van de gemeenteraad tijdens het voorjaarsdebat van harte ondersteund. Alle partijen die het raadsvoorstel toen hebben onderschreven waren door het Inter-Levensbeschouwelijk Overleg Zoetermeer (ILOZ) uitgenodigd de verklaring te ondertekenen.