Log in op Mijn VVD

Stem op de VVD en bepaal zo mee wat er in jouw provincie gebeurt!

V.l.n.r. Thera Hoekstra, Jan Willem Schotel, Sabin Jahan (foto: Mijn Zaak Zoetermeer)

Op woensdag 20 maart 2019, de eerste officiële lentedag, zijn de Provinciale Statenverkiezingen én de Waterschapverkiezingen. Duurzaam doorpakken is de missie van de VVD. Onbekend maakt echter onbemind. Veel mensen zien het belang van beide verkiezingen niet in. Raadslid Jan Willem Schotel en commissielid Sabin Jahan zijn kandidaatsstatenleden voor de VVD Zuid-Holland. Raadslid Thera Hoekstra is VVD-kandidaat voor het waterschap Hoogheemraadschap Rijnland. In het februarinummer van Mijn Zaak Zoetermeer leggen ze uit waarom zij zich kandidaat hebben gesteld en waarom ook iedere VVD-stem telt. Lees het hele artikel hier.