Log in op Mijn VVD

Zoetermeerse VVD organiseert inspiratieavond sociale inclusie

Op dinsdagavond 25 juni 2019 organiseert de Zoetermeerse VVD in samenwerking met Koninklijke Kentalis, Fonteynenburg en Signtaal de inspiratieavond sociale inclusie en positieve gezondheid. Meedoen als je kwetsbaar bent. Hoe werkt dat? Elkaar beter begrijpen als communicatie en toegankelijkheid niet vanzelfsprekend zijn. Met Marlies Leupen als gespreksleider gaan onder meer wethouder Zorg Ingeborg Ter Laak, VVD-wethouder Onderwijs en Economie Jan Iedema, VVD-Tweede Kamerlid Chantal Nijkerken-de Haan en psychiater Ines Sleeboom (psychiater Koninklijke Kentalis) met elkaar in gesprek.

Iedereen is van harte welkom. Aanmelden kan door middel van een bericht naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Inloop is van 19.00 uur, start van het programma om 19.30 uur. Einde van het programma om 22.00 uur. De inspiratieavond vindt plaats in het onderwijsgebouw Kentalis, Meerzichtlaan 302 in Zoetermeer (navigatieadres: Zonneberg in Zoetermeer (dit is de kant naar het parkeerterrein). Er is ook parkeergelegenheid bij Zalkerbos en Meerzichtlaan.