Log in op Mijn VVD

VVD fractie brengt werkbezoek aan bakkerij Hoogvliet

Op 6 december hebben de fracties van de VVD Zoetermeer en VVD Lansingerland samen de nieuwe bakkerij van Hoogvliet in Bleiswijk bezocht. De doelstelling van het werkbezoek was de kennismaking met een grote onderneming op het gezamenlijke industrieterrein van de twee gemeentes Zoetermeer en Lansingerland. Tijdens het werkbezoek hebben de fracties een uitgebreide rondleiding door het bedrijf  gekregen. De bakkerij verzorgt op dit moment 70 supermarkten in de regio met brood. Dat gebeurd bijna volledig automatisch en er is voldoende capaciteit om verder te groeien.

Brood is altijd al één van de speerpunten geweest van Hoogvliet. In de nieuwe eigen bakkerij vervaardigt Hoogvliet ondermeer brood van uitsluitend natuurlijke grondstoffen in een speciale steenoven. Al het brood wordt meerdere keren per dag vers geleverd in de 65 winkels van Hoogvliet in de Randstad en Midden Nederland.