Log in op Mijn VVD

De VVD-fractie wenst u prettige feestdagen!

Het politieke jaar 2019 zit erop! Het kerstreces is begonnen voor de leden van de Zoetermeerse gemeenteraad en college van B&W. Ook voor uw VVD-vertegenwoordigers in de raad en het college is het even tijd om de accu weer op te laden. 2019 was een enerverend politiek jaar, niet in de laatste plaats door het pakket van maatregelen dat moest worden vastgesteld om de begroting structureel op orde te houden. Met een evenwichtig pakket van vernieuwingen, bezuinigingen en investeringen van 14 miljoen zet Zoetermeer op een verstandige wijze de tering naar de nering. Daar hebben we als VVD ook nadrukkelijk voor gestreden zoals bijvoorbeeld geen onnodige, onevenwichtige lastenverzwaringen, onverminderde focus op veiligheid, mobiliteit en leefbaarheid van de stad, behoud van prioriteit voor woningbouwopgave ruimte voor ondernemen en scholing.

Ook in 2020 gaat uw VVD-fractie er weer vol tegenaan! Met onder meer ook maandelijkse spreekuren (9 januari, 19.00 uur, is de eerste) en bijeenkomsten 'In gesprek met de Fractie' (februari, mei en november) en thema-avonden over interessante politieke en maatschappelijke onderwerpen (zoals het afgelopen jaar de thema-avond Sociale inclusie en positieve gezondheid). Heeft u vragen, wensen of suggesties, laat het de fractie weten. Een mailtje naar deDit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Vivianne van Yperen is voldoende!