Log in op Mijn VVD

VVD legt fundament voor komende campagnes

Met de verkiezing van de Tweede Kamervolgende jaar in aantocht en de gemeenteraadsverkiezingen in 2022, staat de VVD een grote opgave. Het komende jaar wordt voor de VVD cruciaal. Tijd om het fundament te leggen voor de campagnes waarbij contact met de achterban des te belangrijker is. Tijd dus om de koppen bij elkaar te steken. Op 8 februari zaten lokale campaigners, campagne coaches en het permanente campagneteam Zuid-Holland bij elkaar in het gemeentehuis van Lansingerland om van de komende campagnes een enorm succes te maken. Ook de Zoetermeerse VVD was met een delegatie uit het bestuur en de fractie goed vertegenwoordigd.

De ochtendsessie bestond uit een presentatie van Haya-trainer Bartho Boe, directeur communicatie en corporate affairs van de NS, over hoe de permanente campagne een effectief en onderscheidend middel te laten zijn. Per coachregio werden daarna de onderlinge ervaringen gedeeld en de eerste ideeën in acties omgezet.