Log in op Mijn VVD

Digitale thema-avond: is Zoetermeer veilig genoeg?

Deze vraag staat centraal op de digitale thema-avond georganiseerd door de fractie van de Zoetermeerse VVD op woensdagavond 7 oktober 2020 van 19.30 uur - 20.45 uur. Discussieer mee over onder meer problemen met de veiligheid op straat, incidenten met jongeren, risico’s voor ondernemers. Het zijn maar enkele voorbeelden van zorgen over de veiligheid in Zoetermeer. Zijn deze zorgen terecht of overdreven? Is Zoetermeer veilig genoeg? Wat staat ons te doen? Met onder andere Tweede Kamerlid Dilan Yesilgöz-Zegerius, inwoners, deskundigen, ondernemers en politici van diverse gemeenteraadfracties. Aanmelden kan via deze Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Het interactieve programma omvat onder meer presentaties over praktijkvoorbeelden uit Zoetermeer, een plenair debat aan de hand van prikkelende en uitdagende stellingen met reacties van de sprekers, deelnemers over problemen, prioriteiten en mogelijke oplossingen, inclusief reacties de lokale politici. Door middel van de chatfunctie kunnen deelnemers aan de veiligheidsavond reageren op de stellingen en reacties daarop van de sprekers, politici en deskundigen. Doe mee, praat mee over de veiligheid in Zoetermeer!