Log in op Mijn VVD

VVD Fractie houdt ook in 2021 spreekuur!

Kom praten met ons! Tijdens het (digitale) spreekuur in 2021 hebben wij een thema waarover u met ons in gesprek kunt. Bijvoorbeeld over wonen, ondernemen, onderwijs, veiligheid, WMO, jeugdzorg, afvalbeleid, cultuur, energietransitie, armoedebeleid, omgevingsonderhoud. etc.. U kunt natuurlijk ook uw eigen onderwerp inbrengen. Als u het onderwerp van te voren aangeeft dan kunnen wij ervoor zorgen dat de woordvoerders aan kunnen sluiten bij het gesprek. Geïnteresseerd? Mail ons op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Data spreekuren 2020/2021:

3 december

14 januari

4 februari

4 maart

8 april

6 mei

3 juni

1 juli

9 september

7 oktober

4 november

2 december