Log in op Mijn VVD

Strijd mee voor een nog veiliger Nederland: in gesprek met Dilan Yeşilgöz-Zegerius

Hoewel 100% veiligheid niet mogelijk is, doen wij wel ons best om daar zo dicht mogelijk bij in de buurt te komen. Dankzij onze politie en inlichtingendiensten is Nederland een van de veiligste landen ter wereld. Onze geweldige agenten en andere hulpverleners verdienen onze volledige steun. Criminelen pakken we keihard aan. Zij moeten weten dat ze in Nederland vroeg of laat worden opgepakt en streng worden gestraft. Deze en andere standpunten over het thema Veiligheid en Recht staan in het verkiezingsprogramma van de VVD 'Samen aan de slag'. Op donderdag 25 februari discussiëren VVD Tweede kamerlid en nummer 5 op de kandidatenlijst Dilan Yeşilgöz-Zegerius, VVD Zoetermeer fractievoorzitter Rob Duiven en VVD Zoetermeer raadslid Jeffrey van Gils over het thema veiligheid in het online event via Facebook Live. Heb je vragen of ideeën over hoe we Nederland en Zoetermeer nog veiliger kunnen maken? Stel ze vooraf of tijdens het Online Event. Je kunt je hier voor dit event aanmelden.