Log in op Mijn VVD

Geslaagde livestream over veiligheid: in gesprek met Dilan Yesilgoz-Zegerius

In het kader van de campagne voor de Tweede Kamer-verkiezing op 17 maart vond er op donderdag 25 februari een geslaagd, interactief Facebook Live Event plaats. Tweede Kamerlid en nummer 5 op de VVD kandidatenlijst Dilan Yesilgoz-Zegerius, VVD Zoetermeer fractievoorzitter Rob Duiven en VVD Zoetermeer raadslid Jeffrey van Gils vragen beantwoordden vragen over hoe Nederland en Zoetermeer nog veiliger gemaakt kunnen worden. Via de chat ontvangen vragen van de deelnemers aan de livestream werden door moderator Lisette Meijer ingebracht. De vragen hadden onder meer betrekking op de aanpak van jeugdcriminaliteit en -overlast, wat de rol van de ouders of opvoeders hierbij hoort te zijn en wat preventie kan bijdragen. Maar er waren ook vragen over het aanpakken van het tekort aan politieagenten, de aanpak van lachgas, experimenteren met wijkrechtbanken zoals in Eindhoven gebeurd. Kortom, een reeks van thema's passeerde de revue waarin ook duidelijk werd dat veel landelijke onderwerpen relevant zijn voor Zoetermeer en omgekeerd. Voor na de Corona-tijd is dan ook de afspraak gemaakt dat Dilan op werkbezoek komt naar Zoetermeer om hier verder over te spreken. Heb je de livestream gemist? je kan hem via deze link bekijken. Vragen naar aanleiding van de livestream Dilan of de Zoetermeerse VVD? Je kunt hen bereiken via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.