Log in op Mijn VVD

Geslaagd derde gesprek met Ondernemend Zoetermeer

De Zoetermeerse VVD ging op woensdag 14 april voor de derde maal digitaal in gesprek met Ondernemend Zoetermeer. Dit keer lag de focus op de Zoetermeerse horeca-ondernemers die sedert het begin van de Corona-crisis zwaar getroffen zijn. Helaas was vangwege het debat in de Tweede Kamer over de gaswinning in Groningen VVD minister van Economische Zaken en Klimaat Bas van ‘t Wout op het laatste moment verhinderd. Zijn plaats werd ingenomen door VVD Kamerlid Thierry Aartsen die, net als in april 2020, namens de landelijke politiek antwoord kon geven op een uiteenlopende reeks van vragen en opmerkingen. Voor de lokale invalshoek was Wethouder Jan Iedema aanwezig en VVD-raadsleden Vivianne van Yperen en Jeffrey van Gils. Naast actuele en acute zorgen kwamen ook diverse ideeën en suggesties naar boven over de periode na Corona om Zoetermeer voor wat betreft uitgaan en bruis weer in beweging te krijgen. Voor de Zoetermeerse inwoners, door Zoetermeerse ondernemers!