Log in op Mijn VVD

Jan Iedema lijsttrekker voor de Zoetermeerse VVD

Vol trots draagt de Zoetermeerse VVD Jan Iedema voor als de kandidaat-lijsttrekker voor de Gemeenteraadsverkiezingen op 16 maart 2022. De deadline voor het aanmelden van tegenkandidaten verstreek 7 juni 12.00 uur en er hebben zich geen tegenkandidaten gemeld, dus op 1 september aanstaande zal Jan’s lijsttrekkerschap officieel bevestigd worden in de ledenvergadering. Jan Iedema is op dit moment wethouder op het gebied van onder andere economie en onderwijs. Voorzitter Dick Faas beschrijft Jan als een energieke en geboren leider die een ruime politieke ervaring combineert met een open en vriendelijk karakter. Jan reageert enthousiast op de voordracht: 'Het is een eer en een genoegen om de lijst te mogen aanvoeren. Na de zomer worden ook de kandidatenlijst en het verkiezingsprogramma van de Zoetermeerse VVD bekend gemaakt, waarin onze plannen voor de komende jaren staan. Ik kijk ernaar uit om in de komende campagne de kar te mogen trekken!'