Log in op Mijn VVD

Marc Rosier neemt afscheid als wethouder

Na ruim 7,5 jaar als wethouder namens de VVD Zoetermeer, neemt Marc Rosier in november afscheid van de Zoetermeerse Gemeente politiek. Helemaal vervreemd van Zoetermeer zal hij niet raken, in zijn nieuwe rol bij de MRDH als Manager Openbaar Vervoer zal hij zich hard blijven inzetten voor OV in de regio en dus ook in Zoetermeer. De VVD Zoetermeer neemt met pijn in het hart afscheid van Marc als wethouder, maar gunt hem uiteraard deze prachtige uitdaging. De VVD Zoetermeer dankt Marc van zijn jarenlange inzet voor de partij. Marc Rosier kwam in 2010 namens de VVD Zoetermeer in de gemeenteraad en werd een jaar later fractievoorzitter. In aanloop naar de verkiezingen van 2014 was hij lijsttrekker om vervolgens als wethouder in het college plaats te nemen en ook na de verkiezingen van 2018 was Marc weer wethouder.

Voorzitter van de Zoetermeerse VVD, Dick Faas, verwoordt het zo: 'Ik heb tussen 2014 en 2018 als lid van fractie heel fijn met Marc samengewerkt, onder andere met het besluit rond Station Lansingerland Zoetermeer. Ik denk dat het nieuwe station en de komst van de wijk ‘Entree’ twee enorme successen zijn die Marc mag vieren en waar we als VVD én als stad echt trots op mogen zijn. Ik ben in ieder geval heel trots op wat hij gedaan heeft en wens Marc dan ook alle goeds!'. Over de invulling van de portefeuilles van Marc is op dit moment nog niets bekend, maar de verwachting is dat daar in de komende weken meer duidelijkheid over komt. VVD-fractievoorzitter Rob Duiven: 'Allereerst gaan we Marc natuurlijk enorm missen, maar wensen hem veel succes! Nu moeten we met fractie gaan kijken naar de invulling van de portefeuilles van Marc om daar ze snel mogelijk een gedegen besluit over te nemen'.