Log in op Mijn VVD

Verkiezingsprogramma Zoetermeerse VVD ‘Op ons kun je bouwen'

Goed en betaalbaar wonen, een bloeiende lokale economie en prettig leven in een veilige buurt zijn de hoofdpunten uit het programma van de Zoetermeerse liberalen. 'Of je nu voor jezelf een woning zoekt in Oosterheem, samen wil wonen met je partner in De Leyens of voor je familie een huis met tuin zoekt in Rokkeveen: de woningnood in Zoetermeer is hoog en het einde hiervan is nog niet in zicht. De Zoetermeerse VVD wil dat er snel nieuwe huizen bijgebouwd worden zodat iedereen betaalbaar in onze gemeente kan (blijven) wonen', verklaart lijsttrekker Jan Iedema. Tegelijkertijd wil de Zoetermeerse VVD dat er in Zoetermeer en omgeving meer banen en opleidingen bijkomen. 'Een baan is veel meer dan alleen een inkomen. Het is de beste garantie voor een betere toekomst', aldus Iedema. Het zijn belangrijke uitdagingen waar de VVD mee aan de slag wil en de energieke Iedema straalt enthousiasme uit.

De VVD wil een gemeente die voor jou werkt. Met een prettige woonomgeving die veilig is en met genoeg groen en voorzieningen in de buurt. Een gemeente die regelt dat de straten schoon zijn, dat kinderen veilig naar school kunnen en dat je dicht bij huis op goede zorg kunt rekenen. Onze gemeente moet een fijne plek zijn waar jij prettig kunt wonen, werken en leven. 'In de afgelopen vier jaar hebben we laten zien dat de Zoetermeerse VVD het verschil maakt voor onze mooie stad en dat willen we de komende vier jaar weer doen', aldus Jan Iedema: 'Op ons kun je bouwen'.