Log in op Mijn VVD

Wat gaat goed, wat kan er beter?

Dat waren twee vragen die op de eerste avond van de canvas-campagne van de Zoetermeerse VVD werden gesteld werden in een deel van De Leyens. Die avond gingen Thera, Ingrid, Sabin en Quinten op pad om ervaringen en ideeën op te halen. Heeft het canvas-team we u gemist en wilt u de Zoetermeerse VVD toch wat meegeven? Stuur gerust een berichtje en geef uw mening of stel een vraag: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. U kunt het verkiezingsprogamma van de VVD hier vinden. Het is makkelijk toegankelijk doordat het in verschillende thema's is ingedeeld: Wonen en de wijkenVeiligheidEconomie en WerkOpenbaar Vervoer en VerkeerJeugd en JeugdzorgOnderwijsOuderenWelzijn en zorgKunst en CultuurSport en RecreatieEnergie en MilieuOpenbaar bestuurFinanciën.