Log in op Mijn VVD

Even voorstellen: Sabin Jahan

MAG IK MIJ VOORSTELLEN:

Ik ben Sabin Jahan en woon met mijn gezin in Palenstein. Ik heb mijn wijk zien veranderen en mooier zien worden door alle inzet van gemeente en inwoners. Ik geloof in hard werken en doorzetten en beoordelen op daden, niet op afkomst. Ik geloof in de eigen kracht van de mens. Iedereen die dat wil, kan en mag zijn kansen pakken, maar het opbouwen van je leven begint met een dak boven het hoofd. Zoetermeer is een prachtige stad en ik wil eraan werken om het nog mooier en beter te maken.

IK STA VOOR:

- Bouwen voor jong en oud;

- Een stad waar gelijkwaardigheid de norm is en iedereen meedoet;

- In Zoetermeer is er geen plek voor windmolens. Wel voor zonnepanelen en groene daken.

INTRODUCTIEVIDEO:

In deze korte introductievideo stelt Sabin zich aan u voor.