Log in op Mijn VVD

Even voorstellen: Quinten de Gruijter

Op 14, 15 en 16 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. De komende weken stellen we onze kandidaat raadsleden graag aan je voor. Vandaag is Quinten de Gruijter, plek 11 op onze lijst, aan de beurt.

MAG IK MIJ VOORSTELLEN:

Mijn naam is Quinten, ik ben 18 jaar oud, studeer in Rotterdam en sta op plaats 11 bij de Zoetermeerse VVD. Ik woon al mijn hele leven met veel plezier in Noordhove. Van jongs af aan ben ik erg betrokken en geïnteresseerd in politiek. Tijdens mijn middelbare-schooltijd was ik lid van de medezeggenschapsraad en leerlingenraad en heb ik me altijd ingezet voor de belangen van de leerlingen en voor vernieuwing op school. Ik wil dit, nu ik (eindelijk) 18 ben, graag doorzetten door me in de gemeentelijke politiek voor de inwoners van Zoetermeer, en specifiek de jongeren, in te zetten. De gebieden waar ik me extra op wil richten zijn innovatie, woningbouw en bereikbaarheid. Wil jij net als ik bouwen aan een nog beter Zoetermeer, stem dan op mij!

IK STA VOOR:

- Een stad met meer combinaties van bedrijfsleven en onderwijs;

- De bouw van meer woningen voor jong en oud;

- Een bereikbare stad waar we de Randstadrail uitbreiden met de ZORO (Zoetermeer/Rotterdam) lijn.

INTRODUCTIEVIDEO:

In deze korte introductievideo stelt Quinten zich aan u voor.