Log in op Mijn VVD

Even voorstellen: Berend Aptroot

MAG IK MIJ VOORSTELLEN:

Ik ben Berend Aptroot en woon in Noordhove met mijn vrouw en 3 kinderen. Als vader ga ik me inzetten voor een toekomstbestendig, levendig en bruisend Zoetermeer. Het is tijd voor actie bij de woningbouw. We moeten bouwen voor jong en oud zodat iedere Zoetermeerder in onze stad kan blijven wonen. Als grote stad moeten we zorgen voor vertier voor alle leeftijden. Of het nou gaat om eten op het Stadhuisplein, wandelen in het Buitenpark, spelen in de speeltuin, sporten in een beweegpark, jongerenfeesten in het Silverdome, een theaterbezoek of bijvoorbeeld een drankje bij een van de vele evenementen. We moeten Zoetermeerders de ruimte geven om met elkaar te genieten in onze mooie stad. Iedereen die dit verstoort pakken we keihard aan.

IK STA VOOR:

- Een stad waar Zoetermeerders goed en betaalbaar kunnen wonen;

- Een veilige stad, dus meer blauw op straat en flexibel cameratoezicht waar nodig;

- Een goed afvalbeleid, dus geen extra containers in de tuin als je dat niet wilt en 1x per maand huisvuil ophalen is niet genoeg (tegen afval-referendum).

INTRODUCTIEVIDEO:

In deze korte introductievideo stelt Berend zich aan u voor.