Log in op Mijn VVD

Even voorstellen: Vivianne van Yperen

MAG IK MIJ VOORSTELLEN:

Mijn naam is Vivianne, 30 jaar, samen met mijn vriend, onze dochter en hond wonen wij in Noordhove. Zoetermeer is een heerlijke groene stad om in te wonen, werken, wandelen en sporten maar het kan altijd beter, daar maak ik me graag hard voor. Sinds 2018 ben ik gemeenteraadslid en nu kandidaat #4 voor de Zoetermeerse VVD bij de gemeenteraadsverkiezingen op 16 maart. De afgelopen jaren heb ik mij ingezet voor de jeugd(zorg), veiligheid en een afvalbeleid dat werk voor alle inwoners. Bijvoorbeeld géén extra containers bij je huis als je dat niet wilt en wel gratis ophalen van grofvuil. Hier ga ik graag mee verder. Samen zorgen we voor veilige en schone wijken. Daar geloof ik in!

IK STA VOOR:

- Niet betalen per keer dat je afval weggooit;

- Een stad waar iedereen meedoet en integreert;

- Meer flexibel cameratoezicht, we plaatsen snel camera’s waar nodig, voor verschillende doeleinden.

INTRODUCTIEVIDEO:

In deze korte introductievideo stelt Vivianne zich aan u voor.