Log in op Mijn VVD

Zoetermeer beste grote fietsstad 2022!

De gemeente Zoetermeer is door fietsers uitgeroepen tot beste grote fietsgemeente. Ze ontvangen deze prijs onder andere omdat fietsers vinden dat fietsroutes goed verlicht zijn, voldoende fietsparkeerplekken hebben en fietspaden en fietsstroken vaak breed genoeg zijn. Op donderdag 14 april wordt de prijs uitgereikt. De exacte locatie van de uitreiking is nog niet bekend. VVD-fractievoorzitter Rob Duiven: 'Al jaren zet  Zoetermeerse VVD zich in om van Zoetermeer de veiligste en best bereikbare stad te maken, ook op de fiets en dat wordt nu ook beloond. Topresultaat van onze VVD-wethouder verkeer en vervoer Jan Iedema en zijn voorganger Marc Rosier. Nu alles op alles om de titel volgend jaar te verdedigen!'. 

Zoetermeerders reizen veel binnen de stad en van en naar onze buurgemeenten in de rest van de Randstad. We gaan naar werk, bij vrienden en familie op bezoek of wandelen een rondje in onze buurt om de hond uit te laten. Hoe we ons ook verplaatsen: het is fijn om zonder al te veel gedoe van A naar B te komen. De doorstroming moet goed zijn en er zijn geen files in of rondom de stad, zodat je op tijd bij afspraken kunt zijn. En bovenal: de verkeerssituaties veilig zijn voor voetgangers, fietsers en automobilisten. De VVD wil dat wegen, fiets- en wandelpaden er goed uitzien en veilig zijn. Gaten en grote oneffenheden moeten wat de VVD betreft snel worden aangepakt. De gemeente zorgt voor voldoende (bewaakte) fietsenstallingen, zeker op drukke plekken zoals in de binnenstad en rondom stations en haltes. Meer weten over de plannen en ideëen van de Zoetermeerse VVD over verkeer en vervoer? Lees hier daarover in het verkiezingsprogramma.

Meer informatie over de fietsenquête en prijsuitreiking is te vinden op www.fietsstad.nl.