Log in op Mijn VVD

Even voorstellen: Lisette Meijer

MAG IK MIJ VOORSTELLEN:

Mijn naam is Lisette Meijer, 35 jaar, en ik woon samen met Branko en mijn twee dochtertjes Olivia en Juliette in Meerzicht. Een veilig, groen en schoon Zoetermeer: ik zie dagelijks om mij heen hoe fijn het opgroeien is in onze stad. Maar het kan beter. Ik zie nog regelmatig plekken waar het onderhoud van Zoetermeer beter op peil moet worden gehouden. Dit maakt onze stad niet alleen schoner en fijner, maar ook veiliger. En binnen die veilige en groene stad, mag het wat mij betreft ook nog wel wat bruisender. Voor mij betekent dit, met aandacht voor de omgeving, meer mogelijkheden om je vrije tijd te besteden. Dus meer ruimte voor sport, evenementen en recreatie. Zo houden we Zoetermeer aantrekkelijk voor onze inwoners, van jong tot oud. Op ons kun je bouwen!

IK STA VOOR:

- Een stad waar je goed en betaalbaar kunt wonen;

- Een bereikbare stad, met goed onderhouden wegen en fietspaden;

- Meer ruimte en dus minder regels voor inwoners en bedrijven.

INTRODUCTIEVIDEO:

In deze korte introductievideo stelt Lisette zich aan u voor.