Log in op Mijn VVD

VVD-fractie smeedt hechtere band en plannen op Scheveningen

Zaterdag 18 juni 2022 hield de fractie van de Zoetermeerse VVD een fractiedag op Scheveningen. Onder qua weeromstandigheden optimale condities was de hele fractie neergestreken in de vergaderaccommodatie van restaurant Villani aan de Tweede Haven. Terwijl in het meer noordelijke deel van de Scheveningse haven het vanwege vlaggetjesdag een drukte van jewelste was, kon de fractie in betrekkelijke rust met elkaar in gesprek gaan om de komende jaren nog beter op elkaar ingespeeld te raken. Deze teambuildingssessie werd kundig geleid door Jan Iedema zodat geheel in de VVD-traditie de fractieleden niet alleen serieus maar ook op relaxte wijze met elkaar in gesprek gingen over hoe samen nog meer uit het fractieteam gehaald kan worden.

Het ochtendblok werd afgesloten met een heerlijke Italiaanse lunch, gevolgd door een wandeling naar het drukkere deel van het Scheveningse havengebied richting de escaperooms van Unlock Scheveningen. In twee teams werd de fractie getest ook onder tijdsdruk goed en in nauwe samenwerking te presteren in ‘The Mummy’s Tomb’ en ‘The Pirates’. Beide teams slaagden daarin zodat, op tijd, het Scheveningse strand opgezocht kon worden om onder genot van een hapje en een drankje uit te waaien en verder bij te praten. Een gezamenlijk diner in restaurant Villani vormde de afsluiting van een nuttige maar bovenal gezellige fractiedag.