Log in op Mijn VVD

Iedereen welkom op de jaarlijkse VVD Pubquiz

Het is eindelijk weer tijd voor de jaarlijkse Pubquiz! In 2019 was de laatste fysieke editie een daverend succes, dat wil de Zoetermeerse VVD op 13 december 2022 na 2 jaar afwezigheid weer evenaren. Hoeveel weet jij wel niet van Zoetermeer en alle politieke hoogtepunten van 2022? Pronk met jouw kennis over niche feitjes of vind deze in de bodem van je glas! Inschrijven kan door te mailen naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Wie o wie houdt dit jaar wethouder Jan Iedema van de winst?! Naast de eeuwige roem maakt het winnende team natuurlijk ook weer kans op die fel begeerde cadeaukaart van Gall & Gall!

Dus, schrijf je nu in voor de jaarlijkse VVD Pubquiz op dinsdag 13 december. Inloop vanaf 19.30 uur en om 20.00 uur barst de strijd los. iedereen is welkom. Uiteraard VVD-leden maar een politieke collega zijn van een andere partij (laten we eens zien hoe gezellig het bij de VVD is), of een potentieel lid zijn eveneens van harte welkom! Ervaring leert dat het zo een heel leuke avond kan worden. De Pubquiz is gratis voor leden, €5,- voor niet-leden. Een klein bedrag voor een gezellige avond met een drankje, hapje en kans een Gall & Gall cadeaukaart. 

Wat: Pubquiz
Wanneer: dinsdag 13 december 19.30u
Waar: 1892 Eten & Drinken