Log in op Mijn VVD

Zoetermeerse VVD bezorgt kerstpakketten namens stichting Present

Op donderdagavond staken leden van de fractie en actieve leden van de Zoetermeerse VVD de handen uit de mouwen om kerstpakketten rond te brengen namens de stichting Present. In vijf ploegen gingen de VVD'ers op pad om de dozen af te leveren bij inwoners van Zoetermeer die daarvoor in aanmerking komen. De stichting Present gelooft dat mensen best bereid zijn om zich in te zetten voor de ander en de samenleving. De kloof tussen die bereidheid en het daadwerkelijk in actie komen is voor veel mensen (te) groot. Er is een brug, een verbindende schakel nodig. Present wil die schakel zijn en een brug slaan tussen mensen die iets te bieden hebben en mensen die daarmee geholpen kunnen worden. Present wil een beweging op gang brengen in Zoetermeer waarbij steeds meer mensen het vanzelfsprekend vinden om naar elkaar om te zien.