Log in op Mijn VVD

Nieuwsbrief van de fractie 2023-1 is verschenen

Dinsdag 31 januari 2023 is de vierde nieuwsbrief van de fractie van de Zoetermeerse VVD verschenen. De nieuwsbrief, die gedurende het politieke seizoen maandelijks verschijnt, bevat nieuws, standpunten en achtergrondinformatie vanuit de Zoetermeerse VVD-fractie. In dit nummer met onder meer informatie over de rondetafelconferentie over de ziekenhuiszorg in Zoetermeer, het onderzoek van de Zoetermeerse Rekenkamercommissie over de participatie bij de Regionale Energie Strategie (RES) en het bestemmingsplan over de bouwlocatie Eleanor Rooseveltlaan. De nieuwsbrief wordt toegezonden aan leden en andere belangstellenden die zich daarvoor hebben aangemeld. Wil je op de hoogte blijven van wat de fractie van de Zoetermeerse VVD doet? Dat kan uiteraard ook door het volgen op social media (Twitter, Facebook en Instagram), raadplegen van deze website, maar dus ook via de mail door middel van de (maandelijkse) Nieuwsbrief van de fractie. Meld je hier aan: ja, ik wil graag de (maandelijkse) nieuwsbrief van de Zoetermeerse VVD-fractie ontvangen!