Log in op Mijn VVD

Stem jij voor 6.000 woningen of een paar windmolens?

Op 15 maart mag je stemmen op de Provinciale Staten van Zuid-Holland. Voor Zoetermeer is het belangrijkste punt dat we de woningnood moeten oplossen. We hebben samen met onze buurgemeente een super mooie locatie waar we in een paar jaar 6.000 woningen kunnen bouwen, maar helaas heeft GroenLinks er liever 3 windmolens en daarom ze houden het plan al ruim een jaar in de provincie tegen. Stem ze weg, die 3 windmolens! En benut de ruimte voor het bouwen van 6.000 woningen die hard nodig zijn om aan de enorme vraag van woonruimte te voldoen. VVD-raadslid Jeffrey van Gils legt het in deze video nog eens haarfijn uit. Meer weten over deze plannen? Lees daar hier meer over!  ‘Met de visie Zoetermeer 2040 wil Zoetermeer bouwen naar behoefte, voor wat nodig is in Zoetermeer. De provincie moet dus het bouwen van 6000 woningen in Bleizo-West toestaan!’, aldus Quinten De Gruijter in het verkiezingsdebat voor Omroep West waarin hij de degens kruiste met de lijsttrekker Laura Nijenhuis van D66 en Tessa Beeloo van Volt over New Towns. En daarom zijn verkiezingen voor provinciale staten ook belangrijk voor Zoetermeer. Stem dus ook in het belang van Zoetermeer, stem dus op 15 maart op de VVD!

Er zijn overigens verschillende redenen waarom iemand ervoor zou kunnen kiezen om bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten op de VVD te stemmen. Eén ervan is omdat de leden van de Eerste Kamer gekozen worden door de leden van de provinciale staten. Een sterke VVD in de provincie betekent een sterke VVD in de senaat. Edith Schippers is voor de VVD lijsttrekker voor de Eerste Kamer verkiezingen in 2023. Edith Schippers (1964) was van 2010 tot en met 2017 minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport in het kabinet-Rutte I en II. Tijdens haar ministerschap was zij verantwoordelijk voor grote dossiers zoals de hervorming van de langdurige zorg en de invoering van het eigen risico in de zorgverzekering. Ook zette zij zich in voor het verminderen van bureaucratie in de zorg en het bevorderen van preventie. Na haar vertrek uit de politiek heeft Schippers verschillende nevenfuncties vervuld, waaronder commissaris bij DSM en adviseur van de Raad van Bestuur van zorgverzekeraar VGZ. Ook is zij voorzitter van de Nederlandse Sportraad en van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij voor Diergeneeskunde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://fb.watch/j7b784BMRn/