Log in op Mijn VVD

Nieuwsbrief fractie 2023-5 is verschenen

Dinsdag 16 mei 2023 is de nieuwsbrief van de fractie van de Zoetermeerse VVD verschenen. De nieuwsbrief, die gedurende het politieke seizoen maandelijks verschijnt, bevat nieuws, standpunten en achtergrondinformatie vanuit de Zoetermeerse VVD-fractie. In dit nummer met onder meer informatie over de woningbouwplannen in De Leyens (bekend als ‘De Sniep’), over onze inzet voor korfbalvereniging De Meervogels, onze inzet voor een nachtbus tussen Zoetermeer en Leiden, strijd voor het behoud van een volwaardig ziekenhuis in de stad, kwaliteit en continuïteit van het jeugdzorgbeleid en het voorkomen van het plaatsen van flexwoningen in Noordhove. 

De nieuwsbrief wordt toegezonden aan leden en andere belangstellenden die zich daarvoor hebben aangemeld. Wil je op de hoogte blijven van wat de fractie van de Zoetermeerse VVD doet? Dat kan uiteraard ook door het volgen op social media (Twitter, Facebook en Instagram), raadplegen van deze website, maar dus ook via de mail door middel van de (maandelijkse) Nieuwsbrief van de fractie. Meld je hier aan: ja, ik wil graag de (maandelijkse) nieuwsbrief van de Zoetermeerse VVD-fractie ontvangen!