Geslaagde ledenvergadering en politiek café

Woensdag 5 oktober vond in Parochieel Centrum de Kapelaan de goed bezochte Algemene Vergadering plaats van het Lokaal Netwerk Zoetermeer van de VVD. Naast de gebruikelijke onderwerpen voor een ledenvergadering, zoals over de financiën, stond ook de presentatie van het Actieplan Campagne en Communicatie 2022-2026 op de agenda. Op basis van de evaluatie van de afgelopen campagnes, die voor de gemeenteraadsverkiezingen als laatste, hebben Mark Baggerman, Ron van den Berg, Vivianne van Yperen en Lisette Meijer hun schouders onder het opstellen van een actieplan gezet dat de uitgangspunten, aanpak en werkwijze beschrijft hoe de Zoetermeerse VVD de komende periode de campagnes en communicatie van en naar samenleving en leden wil gaan doen. Het actieplan werd voor VVD-fractievoorzitter Lisette Meijer toegelicht. De discussie die volgde was levendig en constructief en leidde tot een brede steun voor de voorstellen.

Het tweede deel van de avond werd besteed aan het toelichten en bespreken van actuele onderwerpen in de Zoetemeerse samenleving en politiek. In dit Politiek Café, uietaard met een drankje en bitterballen, kwamen zaken aan de orde zoals de ontwikkelingen met betrekking tot het langeland Ziekenhuis, het beëindigen van de subsidie voor de stichting museum De Voorde, het verzoek van het COA voor het verlengen en uitbreiden van de noodopvang van vergunninghouders en kansrijke asielzoekers in de voormalige PI en bouwen aan het nieuwe Van Tuyllpark: wat hoort er thuis en wat niet

Total
0
Shares
Related Posts