Mark Rutte bezoekt Zoetermeer

Mark Rutte bezoekt zaterdag 11 maart Zoetermeer in het kader van de campagne voor de Provinciale Staten- en waterschapsverkiezingen. Samen met lokale VVD-politici en lijsttrekker voor de VVD in Zuid-Holland Jeannette Baljeu. Mark Rutte: ‘Er valt wat te kiezen op 15 maart! Kiezers kunnen er met hun stem voor zorgen dat we de belasting voor middengroepen en ondernemers laag houden. Dat de overheid verstandig en zuinig met belastinggeld omgaat. En dat we voorkomen dat linkse partijen bedrijven het land uit jagen en belastingen verhogen in tijden waarin mensen het al lastig genoeg hebben. Wij willen dat mensen in Nederland een vrij, veilig en welvarend leven kunnen leiden’, aldus de VVD voorman. ‘Mensen die hard werken of hard gewerkt hebben mogen niet door het ijs zakken. Hun portemonnee moeten we beschermen. Daarom móeten we de linkse wolk klein houden. Wil je werk laten lonen, dan kies je VVD.’

Uiteraard zijn ook de VVD-kandidaten uit Zoetermeer van de partij: Johann van der VeereSabin Jahan en Alleanderé Hook. Stem op 15 maart op de VVD, stem op de VVD-kandidaten uit Zoetermeer!

Total
0
Shares
Related Posts