Sabin Jahan gekozen in Algemeen Bestuur Hoogheemraadschap van Rijnland

Sabin Jahan van de Zoetermeerse VVD is op woensdag 15 maart gekozen in het Algemeen Bestuur van het Hoogheemraadschap van Rijnland. Dit is bekend gemaakt tijdens de openbare zitting op 23 maart van het hoofdstembureau. Op woensdag 29 maart zal zij in het Algemeen Bestuur worden geïnstalleerd waarin de VVD met vier zetels zal zijn vertegenwoordigd. De volledige uitslag van de verkiezingen kunt u hier raadplegen. Het Algemeen Bestuur van Rijnland wordt ook wel de Verenigde Vergadering (VV) genoemd. Vier jaar lang behartigen zij de belangen van de inwoners en gebruikers in het werkgebied van Rijnland. Het Hoogheemraadschap (of waterschap) van Rijnland werkt elke dag aan droge voeten en schoon water. Dat doen ze voor iedereen en met oog voor natuur en landschap. De belangrijkste taken zijn: zorgen voor waterveiligheid, voor schoon en gezond water, voor voldoende water en waterzuivering. Alles voor een duurzaam, waterrijk leefgebied, waar iedereen ook in de toekomst nog kunnen wonen, werken en genieten. Meer informatie over het Hoogheemraadschap van Rijnland kunt u hier vinden.

Total
0
Shares
Related Posts