Nieuwsbrief Fractie 2023-7 is verschenen

Dinsdag 4 juli 2023 is nieuwsbrief 2023-7 van de fractie van de Zoetermeerse VVD verschenen. De nieuwsbrief, die gedurende het politieke seizoen maandelijks verschijnt, bevat nieuws, standpunten en achtergrondinformatie vanuit de Zoetermeerse VVD-fractie. In dit nummer met onder meer informatie over het voorjaarsdebat, (geen) flexwoningen in Noordhove, pleidooi voor Zoetermeers mediabeleid, start campagne tegen straatintimidatie en een gastcolumn van Sabin Jahan, VVD-lid in het algemeen bestuur van het waterschap Rijnland.

De nieuwsbrief wordt toegezonden aan leden en andere belangstellenden die zich daarvoor hebben aangemeld. Wil je op de hoogte blijven van wat de fractie van de Zoetermeerse VVD doet? Dat kan uiteraard ook door het volgen op social media (Twitter, Facebook en Instagram), raadplegen van deze website, maar dus ook via de mail door middel van de (maandelijkse) Nieuwsbrief van de fractie. Meld je hier aan: ja, ik wil graag de (maandelijkse) nieuwsbrief van de Zoetermeerse VVD-fractie ontvangen!

De volgende nieuwsbref verschijnt op 12 september 2023.

Total
0
Shares
Related Posts