VVD-lijsttrekker Dilan Yeşilgöz-Zegerius stelt zich voor

Op zaterdag 23 september 2023 heeft het verkiezingscongres van de VVD plaatsgevonden in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam. Tijdens dit congres is het verkiezingsprogramma vastgesteld, heeft de Algemene Vergadering plaatsgevonden en heeft VVD-lijsttrekker Dilan Yeşilgöz-Zegerius een speech gegeven. Bekijk hier de hele speech terug.

Op het verkiezingscongres heeft de VVD definitief het verkiezingsprogramma vastgesteld. De plannen van de VVD voor Nederland, waarmee we weer aan de slag gaan voor al die gewone werkende Nederlanders. Zodat we straks weer trots tegen elkaar zeggen: We hebben het goed voor elkaar in Nederland.

Wil je de VVD- standpunten uitgesplitst per onderwerp lezen? Klik hier. Wil je het hele verkiezingsprogramma ‘Ruimte geven. Grenzen stellen.’ lezen? Klik hier.

Total
0
Shares
Related Posts