Nieuwsbrief van de fractie 2022-3 is verschenen

Woensdag 21 december 2022 is de derde nieuwsbrief van de fractie van de Zoetermeerse VVD verschenen. De nieuwsbrief, die gedurende het politieke seizoen maandelijks verschijnt, bevat nieuws, standpunten en achtergrondinformatie vanuit de Zoetermeerse VVD-fractie. In dit nummer met onder meer het laatste nieuws van het Actiecomité raden in Verzet waarin VVD-raadslid Vivianne van Yperen vanaf het begin deel uitmaakt, schriftelijke vragen over de extreem hoge huurverhoging voor huurders van gemeentelijk vastgoed, waaronder ondernemers en verenigingen en het Gebiedsprogramma Wijkontwikkeling Meerzicht. De nieuwsbrief wordt toegezonden aan leden en andere belangstellenden die zich daarvoor hebben aangemeld. Wil je op de hoogte blijven van wat de fractie van de Zoetermeerse VVD doet? Dat kan uiteraard ook door het volgen op social media (Twitter, Facebook en Instagram), raadplegen van deze website, maar dus ook via de mail door middel van de (maandelijkse) Nieuwsbrief van de fractie. Meld je hier aan: ja, ik wil graag de (maandelijkse) nieuwsbrief van de Zoetermeerse VVD-fractie ontvangen!

Total
0
Shares
Related Posts