Nieuwsbrief van de fractie 2023-2 is verschenen

Dinsdag 21 februari 2023 is de nieuwsbrief van de fractie van de Zoetermeerse VVD verschenen. De nieuwsbrief, die gedurende het politieke seizoen maandelijks verschijnt, bevat nieuws, standpunten en achtergrondinformatie vanuit de Zoetermeerse VVD-fractie. In dit nummer met onder meer informatie over het haalbaarheidsonderzoek voor de uitbreiding van Snowworld, ingenomen standpunt door de fractie ten aanzien van de donatie door de gemeente aan de noodhulp voor Turkije en Syrië, Integrale Huisvestingsplannen voor het onderwijs, en de update over de acties en plannen van het actiecomité raden in Verzet. De nieuwsbrief wordt toegezonden aan leden en andere belangstellenden die zich daarvoor hebben aangemeld. Wil je op de hoogte blijven van wat de fractie van de Zoetermeerse VVD doet? Dat kan uiteraard ook door het volgen op social media (Twitter, Facebook en Instagram), raadplegen van deze website, maar dus ook via de mail door middel van de (maandelijkse) Nieuwsbrief van de fractie. Meld je hier aan: ja, ik wil graag de (maandelijkse) nieuwsbrief van de Zoetermeerse VVD-fractie ontvangen!

Total
0
Shares
Related Posts